Složka s drukem 15,5x11 cm
Kód produktu: W003119
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby.
- vyrobena z měkkého plastu
- snadno omyvatelná
- zapínání na druk
Rozměry: 15,5 x 11 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003119 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 11.4 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
