Slon s kroužky do vany 13 cm
Kód produktu: W036517
Slon s kroužky do vany. Rozměry 13x10x11 cm. Součástí plovoucí slon a 4 kroužky pro házení na chobot slona.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Slon s kroužky do vany.
Rozměry 13x10x11 cm.
Součástí plovoucí slon a 4 kroužky pro házení na chobot slona.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036517 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
