Sáňkovací talíř Tornado Super žlutá 54 cm
Kód produktu: W019073
Sněžný talíř vhodný pro děti i dospělé. Se sněžným talířem zažijete spoustu zábavy kdykoliv a kdekoliv. Je konstrukčně vyřešen tak, že během ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Sněžný talíř vhodný pro děti i dospělé. Se sněžným talířem zažijete spoustu zábavy kdykoliv a kdekoliv.
Je konstrukčně vyřešen tak, že během jízdy rotuje a tím je jízda zábavnější.
Max. nosnost: 50kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019073 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 54.0 cm |
| Šířka výrobku: | 54.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
