Sáňkovací talíř Super Star 60 cm
Kód produktu: 520614
Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem. Barevné provedení: modrá, žlutá, ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem.
Barevné provedení: modrá, žlutá, zelená, červená
Průměr: 60cm
Výška: 8cm
Nosnost: 50kg
Hmotnost: 0,74kg
*Uvedená cena je za 1 ks. Zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 520614 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 60.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
