Sáňkovací talíř Supernova 60 cm modrá
Talíř na sjíždění svahů je určen pro holky i kluky od tří let. Z každé strany má ergonomické madlo na držení a je vyrobený z plastu do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Talíř na sjíždění svahů je určen pro holky i kluky od tří let. Z každé strany má ergonomické madlo na držení a je vyrobený z plastu do -40°C. Nakláněním do stran děti mohou určit směr jízdy. Lehkým nakloněním vzad při jízdě mohou brzdit.
- kvalitní odolný plast
- lehký, snadno přenosný
- brzdící zoubky na spodní straně talíře
Nosnost: max.90 kg
Hmotnost: 0,6 kg
Teplota max.: 50 °C
Teplota min.: -40 °C
Materiál: plast
Rozměry: 62 x 10 x 62 cm
Země původu: ČR
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019066 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 60.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
