Sada na písek s kyblíkem a sítkem 16 cm
Kód produktu: W060924
Sada na písek s kyblíkem sítkem a konvičkou. Obsah balení: kyblík 16x16x14(v), sítko, hrabičky a lopatka 15 cm, 2x formička 10 cm, konvička 11 cm.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek s kyblíkem sítkem a konvičkou.
Obsah balení: kyblík 16x16x14(v), sítko, hrabičky a lopatka 15 cm, 2x formička 10 cm, konvička 11 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W060924 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
