Sada na písek Kája kyblík 16x13 cm
Kód produktu: W031256
Sada na písek Kája. Obsah balení - kyblík 16x13 cm, sítko, hrábě, lopatka, 3 formičky (rybka, kačenka, bábovka).
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
90 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek Kája.
Obsah balení - kyblík 16x13 cm, sítko, hrábě, lopatka, 3 formičky (rybka, kačenka, bábovka).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031256 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
