Sada na písek 5 ks
Kód produktu: 116990
Barevný plastový set na písek ti pomůže postavit parádní hrad i bábovičky! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
48 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný plastový set na písek ti pomůže postavit parádní hrad i bábovičky! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu.
Obsah balení:
- lopatka
- hrabičky
- 3 formičky
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116990 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
