Bábovky na písek 4 ks
Kód produktu: 116729
Sada barevných formiček na písek potěší každé malé dítko. Může si udělat bábovičku ve tvaru letadla, vláčku, lodičky a autíčka. Velikost: cca 10-12 cm Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
55 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Sada barevných formiček na písek potěší každé malé dítko. Může si udělat bábovičku ve tvaru letadla, vláčku, lodičky a autíčka.
Velikost: cca 10-12 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116729 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
