Roly-poly plyšová sova s efekty 17cm
Kód produktu: W038409
HRAČKA S EFEKTY Plyšová hračka s efekty, která se houpe a vydává zvuky, přináší radost a uklidnění. Velikost 17cm. Baterie 2xAAA nejsou součástí. Světelné a zvukové efekty.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
HRAČKA S EFEKTY Plyšová hračka s efekty, která se houpe a vydává zvuky, přináší radost a uklidnění.
Velikost 17cm. Baterie 2xAAA nejsou součástí. Světelné a zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038409 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2*AAA |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
