ROCK BUGGY Auto antigravitační RC s laserem 15 cm červené - Český obal
Kód produktu: W012562
Budoucnost máš v rukou! Poruš zákony gravitace a vydej se na jízdu bez hranic! Střihni si závod s Rock Buggy antigravitačním RC autem ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Budoucnost máš v rukou! Poruš zákony gravitace a vydej se na jízdu bez hranic! Střihni si závod s Rock Buggy antigravitačním RC autem vzhůru nohama! Autíčko pronásleduje laser a dokáže jezdit po stěnách i po stropě.
- Důležité upozornění: Auto využívá technologii, která mu umožňuje přilnout k povrchu, a proto jezdí výhradně po hladkých, čistých a suchých površích (např. stěny, stropy, podlahy bez koberců). Na nerovném nebo znečištěném povrchu nebude antigravitační funkce fungovat správně.
- Balení obsahuje: auto Rock Buggy o velikosti 15 cm a laserovou pistoli.
- Napájení: USB nabíjecí kabel je součástí balení. Do ovladače (laserové pistole) jsou potřeba baterie typu AAA (nejsou součástí dodávky).
- Určení: pro kluky a holky od 6 let.
Tomáš testuje
Video reklama
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012562 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 3xAAA(není součástí) |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

