Pistole - Policejní samopal s pouty set 24 cm
Kód produktu: 111358
Čeká tě náročná mise! Máš za úkol ochránit tábor před nepřátelským vojskem! Vydej se na průzkum terénu a dohlédni na to, aby tábor byl v bezpečí! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Čeká tě náročná mise! Máš za úkol ochránit tábor před nepřátelským vojskem! Vydej se na průzkum terénu a dohlédni na to, aby tábor byl v bezpečí!
Policejní set, obsahuje samopal a pouta. Zbraň vydává světelné a zvukové efekty.
Délka 24 cm.
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 3x knoflíková AG10 součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111358 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xknoflíková AG10 |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.51 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
