Puzzle 3D National Geograpic Zeměkoule - 21 dílků
3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V ...
Podobné produkty
Popis produktu
3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V nabídce najdete stroje, vojenskou techniku, budovy, mosty, věže, lodě, chrámy, katedrály i sportovní stadióny.
Jednotlivé stavebnice se liší složitostí sestavení a to ovlivňuje i počet dílků v sestavě. Záleží na Vaší zručnosti a trpělivosti. Stavebnice Vám určitě nějaký čas zabere než z jednotlivých dílků sestavíte úžasná díla.
Sada se skládá z 21 prvků, které umožňují sestavit zeměkouli 20,5x20,5x24,2 cm.
K sestavení modelu není potřeba žádné lepidlo, nůžky ani žádné speciální nářadí.
Obsah: - 21 dílků, - 1 kniha.
Rozměry balení: 22x29,5x6cm
Doporučený věk: 8+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032665 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
