Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Runnin' Shadow
Kód produktu: W053138
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Runnin' Shadow. Pixel art s motivem Běžící Shadow. Vhodné na zeď nebo na stojánek. Puzzle drží ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Jixelz REMIX Sonic puzzle plastové pixel art Runnin' Shadow. Pixel art s motivem Běžící Shadow. Vhodné na zeď nebo na stojánek.
Puzzle drží tvar a mohou být vystaveny vertikálně bez lepení.
- počet dílků 700+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053138 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.6 cm |
| Šířka výrobku: | 3.4 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
