Potapěčské brýle Surf Rider, Intex 55975
Kód produktu: 155975
Potapěčské brýle - Surf Rider neobsahuje ftaláty průhled z polykarbonátu UV ochrana nastavitelný pásek na hlavu hypoalergenní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Potapěčské brýle - Surf Rider
- neobsahuje ftaláty
- průhled z polykarbonátu
- UV ochrana
- nastavitelný pásek na hlavu
- hypoalergenní materiál
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 155975 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
