Sada na písek 7 ks 22 cm
Kód produktu: W117197
S touto barevnou plastovou sadou půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
S touto barevnou plastovou sadou půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu.
Obsah balení:
- kyblík s obrázkem zvířátka (22 cm)
- lopatka
- hrabičky
- konvička
- 2 formičky
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117197 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
