Plyšový pes Westík sedící, 23 cm
Kód produktu: W005432
Krásný plyšový pes westík nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilý pejsek je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše a je ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Krásný plyšový pes westík nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilý pejsek je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.
Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky roztomilých zvířátek!
Velikost: 23 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005432 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
