Pes interaktivní pro nejmenší s efekty 22 cm
Kód produktu: W049667
Pes interaktivní pro nejmenší s efekty. Rozměry 22,5x11,5x18,2 cm. ON/OFF přepínač na straně psa. Plyšový s plastovým bříškem. Aktivace ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pes interaktivní pro nejmenší s efekty.
Rozměry 22,5x11,5x18,2 cm.
ON/OFF přepínač na straně psa.
Plyšový s plastovým bříškem.
Aktivace tlačítky na bříšku - světelné efekty, zvukové efekty a melodie. Baterie 2xAAA, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049667 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
