Piáno - interaktivní s efekty 22x17 cm
Dětské piáno nadchne všechny malé hudebníky. Děti si formou zábavy rozvíjí kreativitu, cit pro hudbu a motoriku. Světelné a zvukové ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské piáno nadchne všechny malé hudebníky. Děti si formou zábavy rozvíjí kreativitu, cit pro hudbu a motoriku.
Světelné a zvukové efekty.
Klávesy barevně svítí.
Ovladač hlasitosti - 2 polohy.
Prostřední spínač (3 polohy). Poloha 1 - vypnuto. Poloha 2 - aktivace tónů kláves, režim hraní. Poloha 3 - hraje hudbu a každý stisk kláves přehraje sekvenci několika not.
Automatické vypnutí při nečinnosti.
Doporučený věk: od 6 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007409 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA součástí |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
