Párty tácek Krteček a kamarádi 6 ks, 18 cm
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Takový tácek/talíř s Krtečkem udělá na každé ...
Podobné produkty
Popis produktu
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Takový tácek/talíř s Krtečkem udělá na každé party velkou parádu. Potěší děti, které budou z takových talířů jíst mnohem raději než z těch obyčejných a navíc vám papírové talíře usnadní práci s umýváním nádobí.
Průměr talíře: 18 cm
Počet talířů v balení: 6 ks
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 171007 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
