Tahač s monster truck dráhou 45cm
Kód produktu: W050452
Tahač s monster truck dráhou. Velikost 45cm. 4 monster truck auta součástí. Obrázkový návod na použití na obale. Obsahuje dráhu pro monster truck, která vystřeluje autíčka.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s monster truck dráhou.
Velikost 45cm. 4 monster truck auta součástí.
Obrázkový návod na použití na obale.
Obsahuje dráhu pro monster truck, která vystřeluje autíčka.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050452 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 48.6 cm |
| Šířka výrobku: | 36.2 cm |
| Výška výrobku: | 10.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
