Panenka s pejsky 11 cm
Kód produktu: W001983
Partička roztomilých pejsků a panenka k tomu! Není to paráda? Postarej se společně s panenkou o psí rodinku! Vem je na procházku do parku, kde si ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Partička roztomilých pejsků a panenka k tomu! Není to paráda? Postarej se společně s panenkou o psí rodinku! Vem je na procházku do parku, kde si užijete slunečný den! V balení najdeš taštičku a misku na vodu.
Velikost: 11 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001983 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 12.2 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
