Panenka s doplňky 18 cm Fairy
Kód produktu: W014227
Tato okatá panenka s doplňky by se ráda stala tvojí kamarádkou. Vyber si, jestli chceš panenku s hnědými nebo růžovými vlásky a hurá za zábavou. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tato okatá panenka s doplňky by se ráda stala tvojí kamarádkou. Vyber si, jestli chceš panenku s hnědými nebo růžovými vlásky a hurá za zábavou.
Velikost: 18 cm.
Balení obsahuje: hřeben, 2 sponky, motýlek do vlasů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W014227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
