Produkt byl přidán do oblíbených
Osel houpací s efekty 74 x 33 x 72 cm - II. jakost
Kód produktu: W014240-2
Poškozený obal Osel houpací s efekty. Velikost 74 x 33 x 72 cm. Se zvukovými efekty. Aktivace stiskem tlačítka v uchu. Max zatížení: 50 Kg. Doporučený věk: od 3 let
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Osel houpací s efekty.
Velikost 74 x 33 x 72 cm.
Se zvukovými efekty. Aktivace stiskem tlačítka v uchu.
Max zatížení: 50 Kg.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W014240-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 x AA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.0 kg |
| Délka výrobku: | 61.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 55.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
