OKTO Malování hmotou podle čísel "Kočka" 29x29 cm
Kód produktu: W051110
OKTO Malování hmotou podle čísel ""Kočka"" 29x29 cm. Obsah balení - rám, plátno, obrázkový návod, modelovací nástroj, sada barevých tvarovacích směsí 14 ks.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Malování hmotou podle čísel ""Kočka"" 29x29 cm.
Obsah balení - rám, plátno, obrázkový návod, modelovací nástroj, sada barevých tvarovacích směsí 14 ks.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051110 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
