OKTO Panda výtvarná sada malování podle čísel 30x30 cm
🐼 OKTO – Panda, výtvarná sada malování na plátno (30 × 30 cm) Vytvořte si roztomilý obraz s motivem pandy pomocí kreativní sady ...
Podobné produkty
Popis produktu
🐼 OKTO – Panda, výtvarná sada malování na plátno (30 × 30 cm)
Vytvořte si roztomilý obraz s motivem pandy pomocí kreativní sady OKTO. Na přírodním plátně o velikosti 30 × 30 cm si s využitím modelovací hmoty a tvarovacích nástrojů snadno vyrobíte originální 3D dekoraci. Díky kompletnímu balení je tvoření jednoduché, zábavné a vhodné pro děti i dospělé.
👉 Obsah balení:
-
přírodní plátno (30 × 30 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
dřevěný tvarovací nástroj
-
40 ks modelovací hmoty
✅ Roztomilý motiv pandy
✅ 40 kusů modelovací hmoty v balení
✅ Jednoduché tvoření díky přiloženému návodu
✅ Kreativní zábava i originální dekorace
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034361 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
