OKTO Malování hmotou podle čísel "Buldoček" 29x29 cm
🐶 OKTO – Malování hmotou podle čísel „Buldoček“ (29 × 29 cm) Vytvořte si roztomilý obrázek buldočka díky kreativní sadě ...
Podobné produkty
Popis produktu
🐶 OKTO – Malování hmotou podle čísel „Buldoček“ (29 × 29 cm)
Vytvořte si roztomilý obrázek buldočka díky kreativní sadě OKTO Malování hmotou podle čísel. Plátno o velikosti 29 × 29 cm společně s barevnými tvarovacími směsmi a jednoduchým postupem podle čísel promění vaše tvoření v krásný 3D obraz, který potěší jako dekorace i originální dárek.
👉 Obsah balení:
-
rám a plátno (29 × 29 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
modelovací nástroj
-
sada barevných tvarovacích směsí (14 ks)
✅ Malování hmotou podle čísel – snadné a zábavné tvoření
✅ 14 barevných směsí pro jedinečný výsledek
✅ Realistický 3D efekt na plátně
✅ Skvělá kreativní zábava pro děti i dospělé
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051108 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
