Náhradní fotopapír 3 role set pro W040036, W040037, W040078, W053025, W053026
Kód produktu: W040080
Náhradní fotopapír 3 role set. Šířka fotopapíru 5,5 cm, tisknutelná šíře 4,8 cm. Určeno pro proložky Dětský digitální fotoaparát s ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Náhradní fotopapír 3 role set. Šířka fotopapíru 5,5 cm, tisknutelná šíře 4,8 cm.
Určeno pro proložky
- Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou růžový - foto 12Mpx, video Full HD - W040036,
- Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD - W040037,
-
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou modrý - foto 12Mpx, video Full HD - W041994
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040080 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.8 cm |
| Výška výrobku: | 5.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
