Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD. Rozměry 9,5x6,5x11 cm. Rozlišení fotografií 12 megapixelů (4800x2656), ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD.
Rozměry 9,5x6,5x11 cm.
Rozlišení fotografií 12 megapixelů (4800x2656), videa Full HD (1920x1080).
Nastavení kvality tisku. Selfie kamera, časovač, sériové snímání, digitální 16x zoom, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,4 palcový displej. Jedno tlačítko pro focení a natáčení. Vestavěná 1000mAh baterie, provoz 240 min, USB kabel součástí.
Šířka fotopapíru 5,5 cm, tisknutelná šíře 4,8 cm. 2 role fotopapíru a popruh součástí.
Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32 GB. Paměťová karta není součástí.
Z jedné role papíru lze vytisknout 60 až 70 fotek.
Náhradní fotopapír 3 role set lze zakoupit samostatně.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040037 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1000mAh baterie |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

