Myš RC na dálkové ovládání 23 cm - český obal
Kód produktu: W005227
Myš hledá svou skrýš! Kam se schová tentokrát? A koho při své cestě vystraší? To vše je jen na Tobě! Myška je pekelně rychlá, takže ji jen tak ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Myš hledá svou skrýš! Kam se schová tentokrát? A koho při své cestě vystraší? To vše je jen na Tobě! Myška je pekelně rychlá, takže ji jen tak někdo nechytí.
Na dálkové ovládání.
Velikost 23 cm.
Doporučený věk: od 3 let
Baterie myš - 3xAAA, ovladač - 2xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | myš - 3xAAA, ovladač - 2xAA |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
