Auto Force RC na dálkové ovládání 14,5 cm
Kód produktu: W050899
Auto Force RC na dálkové ovládání. Rozměry 14,5x9x8 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Force RC na dálkové ovládání.
Rozměry 14,5x9x8 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3 barevné varianty
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050899 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 15.7 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
