Woody Montážní auto
Kód produktu: 27405
Woody Montážní auto Barevný náklaďák veze nářadí, pomocí kterého si děti mohou odšroubovávat a montovat šroubky s podložkami, připravené ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Woody Montážní auto
Barevný náklaďák veze nářadí, pomocí kterého si děti mohou odšroubovávat a montovat šroubky s podložkami, připravené přímo na vozidle.
Autíčko si za sebou mohou také tahat na šńůrce.
- učí soustředění a trpělivosti
- rozvíjí jemnou motoriku a zručnost
Materiál: dřevo
Rozměr : 22 x 14,5 x 11,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 27405 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3y+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
