Pracovní ponk jednoduchý
Kód produktu: 27394
Malý dřevěný ponk včetně nářadí, šroubků a ostatních pomůcek, které malý kutil bude určitě potřebovat. Celkem 16 dílků. Rozměr: 25×11×11 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Malý dřevěný ponk včetně nářadí, šroubků a ostatních pomůcek, které malý kutil bude určitě potřebovat.
Celkem 16 dílků.
Rozměr: 25×11×11 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 27394 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3y+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.3 cm |
| Šířka výrobku: | 25.7 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
