Produkt byl přidán do oblíbených
Miminko měkké mluvící 28 cm
Kód produktu: W039612
Miminko měkké mluvící. Velikost 28 cm. Součástí láhev. Stlačením levé dlaně říká "máma", stlačením pravé dlaně říká ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
209 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko měkké mluvící.
Velikost 28 cm.
Součástí láhev. Stlačením levé dlaně říká "máma", stlačením pravé dlaně říká "táta", stlačením hrudníku říká "I love you" a směje se. 3xAG13 baterie součástí. 3 varianty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039612 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
