Miminko čůrající 31 cm
Kód produktu: 105180
Každá malá maminka se musí umět spávně postarat o svoje miminko. Ale ne, panenka pláče, chce utěšit. Dej jí napít a posaď na nočník. Jééé, čůrá ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Každá malá maminka se musí umět spávně postarat o svoje miminko. Ale ne, panenka pláče, chce utěšit. Dej jí napít a posaď na nočník. Jééé, čůrá jako opravdové miminko!
Obsah balení:
- nočník
- flaštička na pití
- příbor, talířky
Velikost: 31cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 105180 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
