Měkké bloky čísla 9ks
Kód produktu: W051043
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké bloky 9ks.
Velikost 32x32cm.
Bloky mají vyjímatelná čísla.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051043 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.2 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
