Bloky měkké - Počítání 10 ks
Kód produktu: 118630
Měkké bloky PUZZLE slouží jako malé dětské hřiště v pokoji i jako pomůcka pro rozpoznávání čísel. Měkké bloky jsou oblíbenou osvědčenou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké bloky PUZZLE slouží jako malé dětské hřiště v pokoji i jako pomůcka pro rozpoznávání čísel.
Měkké bloky jsou oblíbenou osvědčenou hračkou pro kluky i holčičky.
Počet v balení: 10 ks
Velikost jednoho pole: 30x30cm
Doporučený věk: od 10 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
