Magnetická tabulka žlutá 40 cm
Magnetická tabulka. Jen žlutá barva. Velikost 40cm. Pomocí přiložené magnetické tužky se umísťují magnetky na potřebná místa a tvoří se tak ...
Podobné produkty
Popis produktu
Magnetická tabulka. Jen žlutá barva.
Velikost 40cm.
Pomocí přiložené magnetické tužky se umísťují magnetky na potřebná místa a tvoří se tak libovolný obrázek.
Obsahuje předlohy s různými obrázky. Přitlačením magnetické tužky na tabulku se magnetka přichytí k tužce, dá se tak přemístit a oddálením tužky od tabulky magnetka spadne na příslušné místo.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.4 cm |
| Výška výrobku: | 36.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
