Batoh kreativní 28cm
Kód produktu: W037554
Batoh kreativní. Velikost 28cm. Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a přichycení magnetek, ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Batoh kreativní.
Velikost 28cm.
Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a přichycení magnetek, druhou strana tabulky lze popsat křídou, magnetická čísla a písmenka, křídy, hubku na mazání, mazací fixy, popruhy na záda, nálepky na ozdobení batohu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037554 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 21.3 cm |
| Šířka výrobku: | 10.2 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
