Maamaa Telefon se sluchátkem 20x20 cm
Kód produktu: W038911
Kreativní telefon se sluchátkem, který zaujme děti a nabízí zábavné funkce. Rozměry 20x20 cm. Zvukové efekty. 2xAA baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní telefon se sluchátkem, který zaujme děti a nabízí zábavné funkce.
Rozměry 20x20 cm.
Zvukové efekty. 2xAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038911 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.1 cm |
| Výška výrobku: | 22.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
