Maamaa Lampička noční koala usínáček plyšový 15 cm
Kód produktu: W049663
Maamaa Lampička noční koala usínáček plyšový. Rozměry 11x8x15,5 cm. Aktivace přepínačem na spodní straně lampičky. Automaticky se měnící ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Maamaa Lampička noční koala usínáček plyšový.
Rozměry 11x8x15,5 cm. Aktivace přepínačem na spodní straně lampičky.
Automaticky se měnící barevné světýlko (7 barev). 3xAAA baterie, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049663 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
