Lezoucí medvídek
Kód produktu: 107039
Medvídek je veselý kamarád, který svým pohybem i roztomilostí přitahuje pozornost dítěte a povzbuzuje ho k pohybu. Interaktivní medvídek učí ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Medvídek je veselý kamarád, který svým pohybem i roztomilostí přitahuje pozornost dítěte a povzbuzuje ho k pohybu.
Interaktivní medvídek učí poznávat barvy a tvary, rozšiřuje slovní zásobu, rozvíjí hrubou motoriku a aktivitu dítěte.
- tlačítko Srdce - po stisknutí medvídek leze a říká zábavné fráze - Za mnou! Jak rychle umíš lézt?
- tlačítka pro barvy, tvary a písně
- blikající beruška - povzbuzuje interakci
- nastavitelná hlasitost
- odolné provedení
- automatické vypínání
- 5 písniček, 10 melodií
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 107039 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
