Vtech Neposlušný míček
Kód produktu: 107033
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat zvířátka, zvuky, tvary a čísla. Míček se kutálí a tím motivuje děti také k pohybu formou plazení a lezení.
- zpívá české písničky
- hraje 15 melodií
- vydává zvuky zvířat
- pojmenovává tvary, čísla do tří, zvířata
- ovládaní hlasitosti
- pohyblivá tlačítka
Doporučený věk: od 6 měsíců
Baterie 3xAA jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 107033 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
