Letadlo na setrvačník s efekty 14 cm
Kód produktu: W047648
Letadlo na setrvačník. Vydává světelné a zvukové efekty. Velikost 14 cm. Baterie 3xAG13, součástí balení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Letadlo na setrvačník.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Velikost 14 cm.
Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047648 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
