Produkt byl přidán do oblíbených
Nafukovací Lehátko sedací, 152 x 99 cm, Intex 58859
Kód produktu: 158859
Nafukovací lehátko s opěradlem nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou! Dopřej si relax u moře, u vody nebo na zahradě v bazéně! 2 ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací lehátko s opěradlem nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou! Dopřej si relax u moře, u vody nebo na zahradě v bazéně!
- 2 vzduchové komory
- 2 plastová držadla
- vyrobeno z kvalitního vinylu
Rozměry: 152 x 99 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158859 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
