Nafukovací lehátko do vody 188x71cm, Intex 59894EU
Kód produktu: 159894
Nafukovací lehátko v barvě slunce a vody Lehátko se 2 vzdušnými komorami. Vyrobeno z odolného vinylu 0,28 mm přibližné rozměry 188x71 ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací lehátko v barvě slunce a vody
Lehátko se 2 vzdušnými komorami. Vyrobeno z odolného vinylu 0,28 mm
- přibližné rozměry 188x71
- maximální nosnost: 80 kg
V nabídce ve dvou barevných provedeních:
- dle fotografií
*Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159894 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
