Produkt byl přidán do oblíbených
Nafukovací Lehátko sedací 137 x 122 cm, Intex 58889EU
Kód produktu: 158889
Nafukovací lehátko s opěradlem nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou či relax u vody! 2 vzduchové komory vyrobeno z pevného vinylu ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací lehátko s opěradlem nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou či relax u vody!
- 2 vzduchové komory
- vyrobeno z pevného vinylu
Nosnost: 80 kg
Rozměry: 137 x 122 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158889 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
