Nafukovací delfín, 175 x 66 cm, Intex 58535NP
Kód produktu: 158535
Nafukovací delfín s držadly. 2 pevná držadla součástí je opravná sada Rozměry: 175 x 66 cm >>>Návod ke stažení<<<
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací delfín s držadly.
- 2 pevná držadla
- součástí je opravná sada
Rozměry: 175 x 66 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158535 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
