Produkt byl přidán do oblíbených
L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla antistresový 250 ml
Kód produktu: W051817
L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla modrý antistresový 250 ml sliz je červený
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla modrý antistresový 250 ml
- sliz je červený
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051817 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
