L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla růžový antistresový 250 ml
Kód produktu: W051816
L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla růžový antistresový 250 ml
Poslední kus
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Sliz Mořská víla růžový antistresový 250 ml
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051816 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
